16.5 C
New York kenti
Salı, Ekim 12, 2021

Buy now

spot_img

MADDENİN RUHU OLUR MU ?

Maddelerin ruhu olur mu? Evrende her şey kusursuz bir dizaynın ürüdür.

Bir önceki gönderide Da Vinci’nin ‘altın oran’ı göstermek maksadıyla yaptığı Vitruvius Adam resmini hatırlayın. Bu resim şeklen bir pentagramdır. Yani her bir kenarın bir elementi gösterdiği 5 kenarlı yıldız. Eski antik öğretilere göre bu 5 kenarlı yıldız ve altın oran kutsal geometri ile açıklanır. Evrendeki her şeyin bu altın orana göre yaratıldığı söylenir. Bu kusursuz geometri aynı zamanda bir simetri ve ahenk/ uyum da yaratmaktadır. Canlıların ruhu olduğunu biliyoruz. Ancak cansızlara ruhunu veren insan ve düşünceleridir. Herşeyin bir frekansı (ruhu) vardır ve bu frekanslar sayesinde madde her elementle temasında farklı bir şekil almaktadır. Pentagramın tepesindeki ruh genel anlamda bilinç sahibi olan insanı temsil eder.

Peki bu pentagram doğa ile uyum içindeyken bunu baş aşağı çevirmenin anlamı ne? Doğanın yani maddenin insana ve ruhuna karşı gelmesi. Ya da insanın ritminin bozulması ve doğayla savaşması ve bunun sonucunda kendi sonunu getirmesi. İşte satanizmin temsili resimlerinden biri olan ters pentagramın anlamı budur.

Gerçekten üzerinde düşündüğümüzde bugün yaptıklarıyla örtüşüyor. İnsanlar yavaş yavaş topraktan uzaklaştırılıp dört duvar betonların arasına metropollere hapsedildi. Evrenin tüm titreşimi ve frekansı hassas ayarlar üzerine kuruludur, simetri bozulduğunda anomaliler (kanser) meydana gelir. Dünyadaki dominant tür insandır, yüksek bilinç sahibi olan ve diğer tüm canlılara hükmeden tür. Dolayısıyla dünyanın insanın hizmetinde olduğu söylenebilir. İnsanın doğası ve titreşimi bozulursa onun diğer alt türlerle ve doğayla etkileşimi de bozulur: Yani tüm dünyanın dengesi altüst olur.

O zaman bir soru: Ezelden beri yapmak istedikleri de tam olarak bu değil mi? Zaten soluduğumuz hava, su ve ayak bastığımız toprağı, bitkileri ve canlıları çoktan tahrif ettiler, genetiğiyle oynayıp değiştirdiler; maksat Yaratıcının imzasını silmek ve tanrıyı oynamaktı. Artık sıra bize geldi. Mrna aşıları bunun için hazırlandı, sahte pandemi tiyatrosu bu aşıları korkuyla karışık çaresizlik duygularıyla kabul etmemiz için yazılıp sahneye kondu. Bakınız Nisa 118-119 Allah o şeytana lanet etti. Ve o da: “Elbette senin kullarından belirli bir pay alacağım, onları mutlaka saptıracağım, onları boş kuruntulara sokacağım, ve onlara emredeceğim de hayvanların kulaklarını yaracaklar, onlara emredeceğim de Allah’ın yarattığını değiştirecekler” dedi. Kim Allah’ı bırakıp da şeytanı dost edinirse, şüphesiz o, apaçık bir ziyana uğramış olur.

Aydan Uğursal

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,702BeğenenlerBeğen
2,971TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles