20 C
New York kenti
Pazartesi, Haziran 12, 2023

Buy now

spot_img

CİNLER PADİŞAHI MÜRRE

Mürre padişah cinler arasında en güçlü olanlardan biridir. Öyle ki emri altında sayıları tam olarak bilinmeyen bir çok kafir ve Müslüman cin bulunur. Emri altındaki cinlere Nusaybin cinleri de denir. Bugün cin tepesi olarak bilinen bölgede yaşadıklarına inanılır. Cin tepesi şu an ülkemizde olup psikolojik sorunları olan insanların deva bulmak için bir gece kaldıkları bir yerdir.

Cin padişahları diğer cinler ve üst rütbeliler gibi sıradan insanlarla ile iletişim kurmazlar. Sadece Hüddamlarla ara sıra da olsa görüştükleri bilinir. Bu konuyu merak ettik ve Adapazarı’nda yaşayan bir hüddam Nusaybin cin padişahı mürre ile yaşadığı hadiseyi bize şu şekilde nakletti:

1999’ta Gölcükte yaşıyordum. O gece herkes için uğursuz bir geceydi çünkü o gece büyük bir zelzele olmuş ve binlerce kişi hayatını kaybetmişti. O sırada oturduğum soka da yerin altına çökmüştü. Apartman denizin altında kalmıştı ve bilincimi yitirmiştim. Gözümü açtığım da öldüğümü sanmıştım çünkü denizin altındaydım komşularımın ölmüş bedenlerini görebiliyordum.

İçimden ‘La ilahe illallah’ tekrar ederken daha önce görmediğim bir takım bazı varlıkların o noktada gezdiklerini fark ettim. Kimdi onlar denizin altında ne işleri vardı anlam veremedim. Fakat anladım ki ölmüştüm o sırada bu ne olduklarına anlam veremediğim varlıklar arasından tanıdığım, bildiğim bir yüzü seçtim.

O cin padişahlarından Mürre idi ve yanıma gelip bir şeyler söyledi. Sonrasını pek hatırlamıyorum zira gözlerimi açtığımda hastanedeydim bana anlatılana göre bedenim karaya vurmuş ve acil yardım ekipleri de yaşadığımı fark ederek hastaneye getirmişler. Cinler insanlara pek yardımı sevmezler. Ancan şunu nakledebilirim ki cin padişahı mürre’nin bana neden yardım ettiği sır olarak benimle toprağa girecek.

Bir başka ilginç hadise de Mardin Nusaybinde yaşanır. Yaşlı bir kadının anlattıkları ise tüylerinizi diken diken edecek cinsten;

Küçüktüm ve babam Nusaybinde tanınan bir hocaydı. Şifa arayanlar ve hastalar babama gelir hekimlerin iyileştiremediği işleri için dua isterlerdi. Bazen de zincirli deliler ve zor zapt edilen insanlar gelirdi. Babamın terkiplerinden sonra iyileşerek evlerine dönerlerdi. Bir defasında köyden uzaklardaki bir tepenin yakınlarında bulunan bahçemizden bir keçi sürüsü beni korkutacak şekilde geçti.

Çünkü bu siyah keçilerin sürüsü geçerlerken babam herkesin içeri girerek çıkmamamızı söyledi. Bizde kendisini dinledik, annem kapıyı sıkıca kilitledi e bir süre sonra babamın keçilere hiç anlamadığım bir dille konuştuğunu duydum. Bu siyah keçiler gidip babam eve geldiğinde babamın yüzünde gülümseme vardı. Anneme dönüp Mürre gelmiş dedi. Mürre’nin bir cin olduğunu hatta padişahları olduğunu uzun seneler sonra annem bize söyledi.

Eski insanların yazdığı eserlerde cinlere dair birçok bilgi paylaşılmıştır. Bunlardan bazıları da cinlerin uzun yıllar yaşayabilmeleri ile alakalıdır. Cin padişahları da kıyamete kadar yaşayanlardan olarak kabul edilirler. Yazılı kaynaklarda anlatılan diğer bilgiler ise Mürre isimli cin padişahının ve diğerlerinin boylarının ve tiplerinin istedikleri şekilde değişebilmesidir. Peygamberler ve hüddam’lar dışında hiç bir insan cin padişahlarının gerçek görünüşlerini göremez.

Bugün sizlere, arama sonuçlarına dayanarak; mürre cin padişahı, mürre kimdir, abdullah el-hiyem ibni ehlim mürre, mürre ne demek, padişah cin musallatı, cin tepesi, cin padişahı mihrez ve 4 büyük cin ismi hakkında bilgiler paylaştık umarız beğendiniz

Önceki İçerikHER İNSAN BİR KAİNATTIR!…
Sonraki İçerikKAST SİSTEMİ

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,803TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles