24.3 C
New York kenti
Pazartesi, Haziran 12, 2023

Buy now

spot_img

RÜYALAR VE METAFİZİK

Bugün rüya ilmi hakkında öğreneceğimiz birçok şey, yarının keşiflerine rehber niteliğinde olacaktır. Zira insana ait, evrene ait, şifreler çözüldükçe, iç içe geçmiş boyutlar hakkında, ve bu boyutların sakinleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.
Gelecekte :
Artık geçmeyen hastalıklara tedavi şekilleri değişecek. İnsanlar metafizik güçleri ve varlıkları hayatına daha fazla dahil edicek.

Büyü yapan, yada yaptıranlar, çeşitli şekillerle Şeytan ‘la iş birliği yapıp onları kullananlar arttıkça içinde bulunduğumuz dünyanın merkezi frekansı hızla değişecek. Belki de bu değişim teknolojinin vereceği zararlardan daha fazla olucak. Görünmeyenler görünür, bilinmeyenler bilinir olduğunda tüm hakikate rağmen kabuller değişir. Ve her insan kendisini bulunmak istediği rüyanın tam içine koyar.

Medeniyetler geliştikçe, zihinler ilkelleşir. İnsan bilgi içinde cahillik, gerçeklik içinde sanallık yaşar. Nihayet insanı saptıracak birçok süslü hayal ellerin altında imkanına sunulur. Artık farklılık arayanlar gücün peşine düşer. Elde edilen her güç dünya nimetlerinden daha fazla insanları cezbeder hale gelir.

Bir takım insanlar pisişik olmaya başlar.

Gelecekte kendisini hayatdan soyutlamış insanlar görebiliriz.

Tüm bunlara rağmen doğru yol da gitmeye çalışanlarda olucaktır. Fakat o vakit de bu halde kalmak gerçektende en zor, en sancılı şey olabilir.

Zihniyeti ilkelleşen insan, aklını ölçü alamayacak .Kur an terk edilirse ilim kaybolacak, ortalıkta gezen yanlızca fikirler kalacak.

Peki ya ne yapmalı?

Her devirde olduğu gibi ilim ve inanç Allah ın rızasına uygun olduğu durumda, Allah o kimseleri iki cihanda da müşkül etmeyecektir.

Zira ayeti kerimede Kur an ının gelip batılı yok ettiği söylenmektedir. Ona tutunan ve onla amel edenler ancak şüphesiz ki bilimi
de ilimide en doğru şekilde kullananlardan olacaktır.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,803TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles