25 C
New York kenti
Pazar, Haziran 11, 2023

Buy now

spot_img

UFO ADANA SEMALARINDA GÖRÜLDÜ

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Ramazan Ay’ı UFOlar yine Türkiye semalarında görülmeye devam ediyorlar. Gözlemlenen bu uçan cisimler yerel halk tarafından çıplak gözlerle izlenirken Aras Salih isimli bir genç tarafından kayıt altına alındı.
24 Nisan, saat 00:08 Adana’nın Seyhan ilçesin de yeralan Merkez Cami etrafında görülen cisim görenleri şaşkınlık ve heyecana sevk ederken akıllarda yeniden Evrende Yalnızmıyız sorusunu gündeme getirdi.
Görüntüleri çeken Aras Salih:
“24 Nisan gecesi 23:07 de telefonla konuşuyordum. İlerleyen saatlerde evimizin karşısında bulunan Merkez Cami’nin minareleri arasında bir parlama farkettim. Işıklı cisim hiç ses çıkarmadan sola doğru ağır ağır hareket ediyordu. Uçak mı değil mi diye anlamaya çalışırken babamı çağırdım. Aynı ışıklı nesneyi babama da gösterdim. Babam hemen görüntü almamı ve videoya kaydetmemi istedi. Bunun üzerine bende hemen zaman kaybetmeden ışıklı cismi kamereya çektim. Cisim sağa sola değişik manevralar yapıyor yeşilimsi beyazımsı bir renk saçıyordu. 17 saniye kadar havada dolaştıktan sonra ışığı sönüp aniden gözden kayboldu.
Görüntüleri çeker çekmez bu videoyu işin uzmanları ile paylaşmak istedim. Ve hemen Kuzey Atacan’ beyin başkanı olduğu ORİON UFO ARAŞTIRMA MERKEZİNE görüntüyü yolladım. Hemen ilgilendiler ve görüntüyü incelemeye aldılar”.

1fe57c83 0f5f 4f27 b6e7 18a9bdad1873
Adana’da ufo görüldü
55ef5ea3 7771 4974 b839 ecb116d6a6b3 1


Görüntülerdeki cisim bir UFO

CAGLAR BOYU GIZLENEN UFO GERCEGI


Görüntüleri inceleyen UFO Araştırmacısı Kuzey Atacan, Cem Çorapçı ve Halil Can Özdemir videodaki ışıklı nesnenin bilinen hiçbir dünyasal hava aracı ile uyuşmadığını ve yapılan görsel analizlerde videonun üzerinde hiçbir oynama tespit edilmediğini açıkladılar.
Kuzey Atacan: Işıklı nesne formu itibari ile bilinen hiçbir hava aracına yada benzemiyor. Ses çıkarmadığı ve normalin dışında ağır manevralar yaptığı etrafına yaydığı ışığın yoğunluğunun sürekli değiştiğini tespit etmiş bulunuyoruz. Bu video yakın zaman içerisinde bizlerin eline ulaşan görsellerden sadece ufak bir kısmı. Sürekli ülkemizin semalarından bu tip ihbarlar ve görsel doneler alıyoruz. Bu durum ilerleyen günlerde daha da artarak devam edecek vatandaşlarımız açık havalarda bu nesneleri daha sık gözlemleyip kayıt altına alabilecekler. Bu tür gözlemlere hazırlıklı olmalıyız. Şeklinde ifadelerde bulundu.
Cem Çorapçı : Bilindiği üzere dünya ve evrenimiz sürekli bir değişim ve dönüşüm içerisinde bu yüzden gözlemlerde büyük bir artış var. dünyadışı varlıklar bizleri sürekli gözetim altında tutuyorlar. Bizler insanoğlu olarak çok tehlikeli bir süreçten geçiyoruz. Bu yüzden dünyadışı varlıklar hem bizlere bu süreçte yardım etmek hemde bizleri gözetim altında bulundurmak için semalarımızı sık sık ziyaret ediyorlar.

Önceki İçerik2. UZAY İSTASYONU CSS
Sonraki İçerikREİKİ YALANI!

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,803TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles