22.1 C
New York kenti
Pazar, Haziran 25, 2023

Buy now

spot_img

HİNDİSTAN’DA KİTLESEL İNTİHAR GİRİŞİMİ!

HİNDİSTAN’DA KİTLESEL İNTİHAR GİRİŞİMİ
900 MİLYON İNSAN ÖLÜME MEYDAN OKUDU

1.4 milyar nüfusu olan Hindistan’ın özellikle fakir halkı 20 Mart / 21 Mart tarihlerinde TAM 48 saat boyunca geleneksel “Holi Bahar Şenliklerini” #maskesiz #mesafesiz kutladılar. Neden? Çünkü ÖLMEK İSTİYORLARDI…

Hindistan’da muazzam bir sınıf ayrımcılığı vardır ve reenkarnasyona yani öldükten sonra yeniden doğuşa inanırlar. İnançlarına göre bu dünyaya, bir önceki hayatlarındaki günahlarını temizlemek için gönderildiklerini düşünürler. Eğer ölürlerse daha zengin bir insan, üst düzey bir bürokrat, bir tüccar, bir rahip veya toprak ağası olarak doğacaklarına inanırlar.

Sınıf ayrımcılığı o kadar acımasızdır ki; fakir bir Hintli zengin bir Hintli ile sohbet bile edemez. Hintli bir köle kızın zengin bir tüccarın oğlu ile evlenmesi söz konusu bile olamaz. Bir çiftçinin oğlunun üst düzey asker olması bile düşünülemez.

Tüm haber kanallarının gizlemesine rağmen 900.000.000 (9 yüz milyon) Hindu 48 saat boyunca meydanlardaydılar. Aradan geçen 1 aya rağmen POZITIF PATLAMA YOK. Virüs teoremine göre Hindistan’ın PATIR PATIR dökülüyor olması gerekmez miydi?

Malum olarak anılan bir virüs salgını hiçbir zaman olmadı. Aşı ……… için geliştirilmedi. ……….. aşı için icat edildi. Virüs komplosu, kitlesel uyumu sağlamak ve insanlara korku aşılamak için bir yöntem olarak kullanılıyor. Kendisini dünyanın sahibi sanan bir avuç kodaman bir sistem değişikliği arzuluyor. Bu kaosu adım adım planladılar. İnsanlık “yeni normal” denilen saçmalığa direnç göstermeksizin uyum sağladıkça, onlar da şeytani planlarını ağır ağır devreye sokacaklar. Nefes alma özgürlüğünden başladılar, yan etkilerinden biri kısırlaştırma olan zehirleriyle çocuklarımızı aşılamaya kadar getirdiler. Bunun ucu nerelere kadar gider hep beraber göreceğiz

Tekin Kuzey

20 Nisan 2021

Kaynak:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4101948889864922&id=100001495554188

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,822TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles