21.9 C
New York kenti
Pazar, Haziran 25, 2023

Buy now

spot_img

RÜYA İLMİ

Sevgili Arkadaşkar Rüya ilmini öğrendiğinizde buna bağlı olarak birçok ilim konusunda daha hızlı ve daha doğru ilerleyebileceğinizi biliyormuydunuz?

Niçin? Çünkü rüyalarımız içinde , bizlere dair birçok cevaplar vardır. Kişi kendi algı ve odaklandığı konular üzerinden rüyalar görebileceği gibi, başkalarının hayatlarındaki önemli gelişmeler, yapılan hatalar, yada yapılması gereken seçimler ve benzeri gibi birçok konuları Rüyasında bir cevap olarak görebilir.

Örneğin : Bugün hazırladığım son video da, bana sunuculuk yaparak eşlik eden sevgili arkadaşım Özlem Poyraz Rüyasında tamda benim anlattıklarım üzerinden nitelendirilebilecek olan olaylar görür. Bugün kendisi hangi konuda video çekeceğimi bilmemesine rağmen rüyasında anlattığım konu çerçevesinde işaretler görmüş olduğunu bana söyledi. Nitekim Rüya algı ve odak üzerine kurulu bir sistem vede bir yazılım programı gibi düşünülmesi gerekir. Bu bağlamda dosyalar arası adeta bir veri aktarımı yapmak gibi, konu hakkında hiçbir ilgi ve fikri olmayan küçük oğluda Rüyasında aynı annesi gibi konuya dair benzer içerikli olaylar görür. Peki size göre tüm bunlar tesadüf olabilir mi dersiniz? Biz biliyoruz ki, karşı tarafın aklından geçenlere dair hiçbir fikrimiz olmasa da, bu yeti sayesinde bir şekilde insanda beyinden beyine bir telepatiksel ağ olduğu ve ruhumuzun enerji olması bakımından bu sinyalleri iyi analiz edebildiği zamanlarda mutlaka bizlere rüya olarak bunu dönüştürebileceğini görüyoruz.
Peki bu ağ neye göre kuruluyor?
Sevgili takipçiler bu ağ şu şekilde kurulur :

1- Algı ve odak
2- Kişiler arası duygusal bağ

Sizlerde rüya eşiğinizi açmak istiyorsanız yapmanız gerekenler, insanlar arasında sevgi, merhamet, dostluk bağlarını sıkı tutup etrafınıza karşı duyarlı ve empati sahibi olmanızdır. RÜYA GÖRMEK İÇİN BAZEN BİR UFACIK NEDEN BİZE YETERLİ OLABİLİR.

FB IMG 1619130352577
Gülşen KARAGÖZ

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,821TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles