21.9 C
New York kenti
Pazar, Haziran 25, 2023

Buy now

spot_img

Rusya Sağlık Bakanlığı Araştırması

Rusya, dünyada bir C.O.V.I.D-19 ölü bedeninin otopsisini (post mortem) gerçekleştiren ilk ülke oldu. Kapsamlı bir araştırmanın peşinden C.O.V.I.D-19’un bir virüs olarak var olmadığını, bunun radyasyona uğra mış bir bakteri olduğunu ve kanda pıhtılaşma yaparak insanın ölümüne sebep olduğunu keşfetti.
C.O.V.I.D-19’un insanlarda tromboza neden olan kanın pıhtılaşmasına neden olduğu ve damarlarda kan pıhtılaşmasına neden olarak beyin, kalp ve akciğerler oksijen alamadığı için ferdin soluk almasını zorlaştırdığı ve insanların hızla yaşama veda etmesine niçin olduğu tespit edildi.

Solunum enerjisi eksikliğinin nedenini bulmak için Rusya’daki doktorlar WHO protokolünü dinlemedi ve covid-19’un cesetlerine otopsi yapmış oldu. Doktorlar kollarını, bacaklarını ve vücudunun öteki kısımlarını açıp doğru bir şekilde inceledikten sonra kan damarlarının genişlediğini ve damarların kan pıhtılarıyla dolduğunu fark ettiler, bu da çoğu zaman kan akışını engelliyor ve oksijen akışını da azaltıyor. Vücutta, hastanın ölümüne niçin olur. Bu araştırmanın öğrenilmesi üstüne Rusya Sağlık Bakanlığı, C.o.v.i.d-19 için tedavi protokolünü hemen değiştirdi ve pozitif hastalarına aspirin verdi. 100 mg ve Empromak almaya başlandı. Sonuç olarak hastalar iyileşmeye ve sağlıkları iyileşmeye başladı. Rusya Sağlık Bakanlığı bir günde 14.000’den fazla hastayı taburcu ederek evine gönderdi.
Rusya’daki doktorlar, bir müddet ilmi bulgu sonrasında “fellium-intravasküler pıhtılaşmadan (tromboz) başka bir şey olmadığını ve tedavi yönteminin iyileştirici olduğunu” hastalığın küresel bir aldatmaca olduğunu söyleyerek tedavi yöntemini açıkladılar.
Antibiyotik tabletler
Antiinflamatuar ve
antikoagülanlar (aspirin) alın.
Bu da hastalığı iyileştirmenin olası olduğunu gösteriyor.
Diğer Rus bilim adamlarına bakılırsa ise, ventilatörlere ve yoğun bakım ünitesine (YBÜ) hiç bir vakit gereksinim duyulmadı. Bu etkiye yönelik protokoller Rusya’da çoktan yayınlandı.
ÇİN bunu esasen biliyordu, ancak raporunu asla yayınlamadı.
Bu bilgiyi aileniz, komşularınızla, tanıdıklarınızla, arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla paylaşın ki C.o.v.i.d-19 korkusundan kurtulsunlar ve bunun bir virüs değil, sadece 5G radyasyonuna maruz kalmış bir bakteri bulunduğunu anlasınlar. Sadece bağışıklığı oldukça düşük olan kişiler dikkat etsinler. Bu ışınım ek olarak iltihaplanma ve hipoksiye neden olur. Mağdur olanlar Asprin-100mg ve Apronik yada Paracetamol 650mg almalıdır.

Kaynak: Rusya Sağlık Bakanlığı

Önceki İçerikİlim Nedir?
Sonraki İçerikAşı Konusu

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,821TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles