22.6 C
New York kenti
Pazar, Haziran 25, 2023

Buy now

spot_img

Bazı Hastalıklar İnsana Gözünden Girdiği gibi Aynı Şekilde Gözünden Çıkar.

Bazı hastalıklar insana gözünden girdiği gibi aynı şekilde de gözünden çıkar.

Metafiziki durumlar söz konusu olduğunda birçok musallatlı insan bu suretle yakaza anında hayal ekranına çeşitli görüntüler gösterilmekte ve kişiler bu suretle etki ve tesir altına sokulmaya çalışılmaktadır. Zira hayal ekranımıza düşen kareler doğrudan bilinçaltımıza inerek duygu kimyamızın değişmesine sebebiyet verecektir.

Şeytanın üzerinizdeki oyunlarına maruz kalmamak ve fırsat vermemek çok önemlidir. Zira o sizlere müdahalede bulundukça onun hakimiyet alanına girmiş olursunuz.Unutmayınız ki bir defa kapının kilidini açmaya teşebbüs eden artık elinden anahtarı bırakmak istemeyecektir.
Bizler bugün hayal ekranımıza düşen subliminal görüntü ve bizdeki yarattığı etkilerle birlikte,bu frekansları analiz ediyor adeta bir çeşit yazılım dili gibi olan bu görüntüleri inceliyoruz.
Zira rüyalar tabirden çok analize muhtaçtırlar. Analizi yapılmamış bir rüya doğru bir şekilde tabir edilemeyeceğinden insana özgü her türlü haslet bizlerin alanı ve konusu içine girer. Rüyanız hakkındaki bilgileri alttaki linke tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

FB IMG 1618668612695
Rüyalar ve Sırları Gülşen Karagöz

https://www.facebook.com/groups/718747215696297/?ref=share

Önceki İçerikDualite ve Hiç’lik
Sonraki İçerikGeleceğin İlim Dalları

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,821TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles