19.5 C
New York kenti
Çarşamba, Haziran 14, 2023

Buy now

spot_img

REPLİTİAN’LAR


Savaşları, Salgınları ve Toplumsal Kaosu Yöneten Irk:
REPLİTİAN’LAR
David Icke’ın bir hayli iddialı komplo teorisine göre Sümer medeniyetinden beri dünya insanı ile çok yakından ilgilenen Reptilianlar, her çağda ve her coğrafyada varlıklarını devam ettirmişlerdir.Kaynak: 1 2 3 4
Reptilian binlerce yıl önce dünya dışından gelen ve insanlarla üremesi sonucu ortaya çıkan melez bir ırktır.
Bu ırk yılan gözü gibi çizik gözlü, derisi pullu kuyruklu bir ırktır. 1,5 ile 3,5 metre arasında olabilirler. İnsan formuna geçebilme özelliği olan sürüngen melezlerdir.
Bu iddaaların sahibi David Icke. Eski profesyonel futbolcu, spor spikeri ve muhabir olan Icke, 1990 yılında bir medyumun ona şifacı olduğu söylemesi ile ilginç açıklamaları başlar.
1991 yılında tanrının oğlu olduğunu iddaa etmiş ve bu açıklamadan sonra kendini “Dünyayı aslında kim ve ne kontrol ediyor?” sorusuna adamıştır.
Konu üzerinde yirmiyi aşın kitap yazmıştır. Dünya farklı ülkelerinde seminerler vermiştir. Teorilerindeki temel dünyanın illuminati adında gizli bir örgüt tarafından yönetildiğidir.
İlluminatiyi oluşturanlar da Reptilian olarak adlandırdığı uzaylı sürüngen melez ırktır. David Icke’a göre Ejderha takımyıldızından gelerek dünyayı ele geçirme planlarını sinsice ilerletmektedirler.
Bu melez ırkın kökenlerinin Türkiye, Irak ve İran bölgelerinin kesiştikleri noktada, dağlarda ve yer altı oyuklarında olduğunu, oradan çoğalıp dünyayı kontrol altına aldıklarını iddaa ediyor.
Amaçlarının dünyaya hakim olmak olduğunu, bunu başarmak içinde insanlar arasında birbirleri yok edecek savaşlar ve salgınlar yaydığını, böylelikle insanlığın sonun geleceğini düşündüklerini söylüyor.
David Icke’ın teorisine göre binlerce yıldır dünya politikasını, savaşları, ekonomik çalkantıları ve toplumsal kaosu Reptilianlar şekillendirmektedirler.
Geçmişten günümüze pek çok dünya lideri de Reptilianlar tarafından yönlendirilmektedir.
Icke’a göre ünlü Yahudi Rothshilde ve Rockefeller aileleri ve İngiliz kraliyet ailesi Reptilian ırkından geliyor.
Bunların yanında eski Amerika başkanları baba ve oğul Bush’lar da dahil olmak üzere pek çok başkanın Reptilian ırkı olduğunu söylemektedir.
Bazıları Reptilian hikayelerinin çok eskiye dayandığını, Sümer mitolojilerinde ve Mısır firavunlarında yer aldığını söylemektedir. Bunların yanında Çin, Hint ve Yunan mitolojilerinde de yarı insan yarı sürüngen tanrı figürlerine yer verilmiştir.
Kimileri de David Icke’ın emeklilikten sonra bilim kurgu yorumlamalarına kafayı taktığını bu sebeple gerçek ve kurmaca olan arasındaki çizgiyi kaybettiğini söylüyor.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,809TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles