26.9 C
New York kenti
Pazar, Haziran 25, 2023

Buy now

spot_img

KLONLAR, SENTETİKLER, ORGANİK ROBOTOİD VE ÇİFTLER (İKİZLER)

HALKA AÇIK GENETİK OLAYLAR
KAMU DUYURUSU GENETİK ETKİNLİKLER

1890– Bir tavşan embriyosu, koruyucu bir ana tavşanın rahmine başarıyla nakledildi.
1944 – Vitro’da bir insan yumurtası döllendi, yani insan yumurtası bir test tüpünde yapay olarak tohumlanmıştır.
1952– Indiana Üniversitesi’nden Briggs & King kurbağa klonladı.
1970’ler – Rand Corporation şirketi, “para karşılığında insanlar” ın gelecekte temel görevlerini yapmaları için yerlerini alacak, genetik kopyalarının yaratılacağını öngörüyor. Tamamen farklı bir ilişki içinde, genetik okuyan bir fizyolog olan Lord Rothschild, kendi genetik merkezlerine sahip yatırımcıların, özel olarak klonlama işletmeleri kurabilecekleri konusunda uyardı. Lord Rothschild, genetik bilim adamlarına; kötü amaçlarla insanları klonlamak isteyebilecek kişilerden dünyayı korumak için, dünya çapında klonlama yetkisi olan, klon kontrol örgütünün kurulmasını önerdi. Önerisini “genetik kontrol Komisyonu” olarak adlandırdı.
1977 – Çok zengin biri için yapılan, bir insanın ilk başarılı klonlamasının duyurusu yapıldı. 1978 yılında bu haberi gizli ayrıntıları ile bir yazar açıkladı, ancak aldığı tehtidlerden sonra saklanmaya başladı. Bu haberi duyuran yazar, klonlamayı yapan kuruluş tarafından saldırıya uğradı, manipüle edildi. Bunun için, kongre oluşturuldu. Oluşturulan kongrede medya kuruluşları, dr.’ lar, araştırma görevlileri geçit töreni düzenleyerek yazarın kitabının sadece kurgudan ibaret olduğunu söylediler. Ancak yazar bu iddiasında ısrarcıydı.
1980– Klonlama şekli olan eşleştirme-ikizleşme (embriyonun ikiye ayrılması) at yavruları, koyun ve büyükbaş hayvanlarla başarılı bir şekilde yapıldı.
1981– Fareler klonlandı. Ve sığırlar için embriyo transferi gelişen bir iş haline gelir.
1983 – Bir su bufalosu embriyosu, koruyucu bir ana mandaya başarıyla nakledildi.
1984 – Bir insan embriyosu başarıyla nakledildi ve bir insan koruyucu anne ile doğdu.
1997 – Başarılı bir insan klonu kamuya duyuruldu.
Gizlice çalışan bilim adamları, 1960’ların başlarında klonlama konusunda ciddileşti. Kürtajlar, klonlama çalışmaları için fetal doku sağladı. Şu anda toptan satışlar yapılmaya başlandı. Amerikalıların genç kuşağı, “İnsanların klonlanması ne zaman gerçekleşecek?” Sorusunu yanıtlıyor. Cevap zaten uzun zaman önce yapılıyor olmasıdır. 22 Haziran 1993’ de Andrew Kimbrell ABD’nin önde gelen birçok gazetesinde yer alan bir makale yazdı. Neredeyse insanlara neler olup bittiğini anlatıyordu. Bu makalede, “Bilim Teslim Etmek Üzere – Başlıklı’’ haklıydı. Çoğu Amerikalı, şu anki genetik mühendisliğinin, gerçek hayattaki istismarlarından habersiz. Birçok durumdaki herhangi bir bilim kurgu kadar ürpertici olan, bilimin gerçeklerinden habersizler. Domuzlar, genetik olarak daha fazla ete sahip olması için “süper domuzlar” yaratma umuduyla insan büyüme genlerini de içerecek şekilde tasarlanmıştır. ABD hükümeti ve özel araştırmacılar, daha önce hiç görülmemiş on binlerce genetiği değiştirilmiş hayvanın yaratılmasında, vergi mükelleflerinin milyarlarca dolarını harcadı. bkz. “beş ton inek ve domuz, 12 metre uzunluğunda ve 5 metre yüksekliğinde.” Genetik mühendisleri, sığır da dahil olmak üzere, daha büyük memelileri klonladılar. Bir yazar, “genetik mühendisliği ile aynı özellik ve büyüklükte bir ordu oluşturma potansiyeline sahip olunduğunu’’ belirtti. Her biri önceden belirlenmiş şartnamelere göre üretilmiş klonlar. Canon fodder oyununda olduğu gibi (Genellikle saldırı sırasında “ateş” gücü olarak kullanılan askerler, saldırı başlatmadan önce düşman ateşini önlemek için kullanılır. Cannon Fodder genellikle pahalı olmayan işe yaramaz birimlerden oluşur). Bilim adamları, opera şarkıcıları, hepsi siparişe göre imal edilebiliyor .” The New York Times bir sayısının başyazısında, ‘’Hayat özeldir ve insanların sayısı oldukça fazladır, ancak biyolojik olarak değiştirilebilen, klonlanan ve patentlenebilen makinelerdir’’ diye yazmıştı. VAY be! Okuyuculara, satır aralarında, biyonik ROBOTOİDLERDEN BAHSETTİĞİNİN farkında mısınız? Artık, yüksek rütbe ve mevkilerdeki insanların yerlerini almak için yaratılan robotlar. Ve insan benzeri makinelerin üretileceği ürpertici fikir, makinelerden başka bir şey olarak görülmeyecekler-bu da ürpertici bir fikir.
Eylül 1993 tarihli haber bülteninde, bu yazar tarafından iki makale yazıldı. biri klonlama hakkında. “Klonlar, Sentetikler, Organik Robotoidler ve Çiftler” başlıklı – diğer ikinci makale “Dulce Genetik Araştırma / Klonlama Tesisi” başlıklı. Bu kuruluşun haberinin, eylül 1993 bülteninde yayınlanmasından sonraki ayda, klonlanan insanlar hakkında hikayeler ortaya çıktı. Bu 1993’ deki klonlama haberi ilk defa halka duyuru niteliği taşıyan, klonlama olarak kabul edildi. Ama gerçek şu ki zaten gizlice yaklaşık 30 yıldır yapılıyor olmasıdır. 1993 yılının Aralık ayı bülteninde, medyanın “ilk” insan klonlamasını açıklamasından sonra, insanların klonlama hakkında söylediklerini araştırdım ve inceledim. Klonlama ile ilgili bir makale yayınladım. Kitabın konusu, Başkan Carter’ın, gerçekte yaptıklarıyla şimdi yaptıkları arasındaki farklılıklar olduğuydu.
Nihayet, 1996 Eylül bülteninde, bu yazarın dördüncü klonlama makalesi çıktı.
Bu ek, konuyla ilgili yazılanların sonu değildir. Klonlar, sentetikler, robotoidler ve çiftler hakkında çok daha fazla şey söylenebilir. Bu ek, yalnızca bu dört makalenin içeriğini incelemiştir. Klonlama ayrıca, bu kitapta tanıtılan kranial / vücut manipülasyonu ile büyük ölçüde ilişkilidir. Aynı zamanda, yapılan toplu zihin programlamaları ve proxy sunucusu ile de ilgilidir. Belki bir noktada bu yazar klonlamanın daha derin inceliklerine girebilir, ancak şimdilik bu ek aşağıdaki bilgileri içerecektir:

Bölüm A.
Bu konuya sıradan kişilerin de maruz kaldığı sorunu. “Gelecek Şoku”.
Teknolojik olarak çok geri kalmış bir insan, aniden teknolojik olarak çok gelişmiş insanlarla karşı karşıya kaldığında ne olur? Olan şey şu ki, insanlar birçok durumlarda stresle baş edebilmek için değişmeye çağrılıyor. Alvin Toffler’ in tanımladığı ve “Gelecek Şoku” olarak adlandırdığı şey. Yeni fikirlerin, yeni kararların, yeni şeylere bakmanın yeni yollarının aşırı uyarılması, zihin ve beden için büyük sıkıntı yaratabilir. Yeni duruma uyum sağlamak için radikal değişiklikler talep ediliyor. Birisi, Navajo’ ların hogan evlerinin önünde park edilmiş son model pikaplar görebilir. Yaşadığım Nepal’de hiçbir zaman at arabalarının kullanıldığı bir çocukluk döneminden geçmedi, bu yüzden kendi dillerinde araba kullanmayı anlatabilecekleri bir sözleri yoktu. Arabalar aniden ortaya çıktığında, ilki hamalların sırtında Katmandu’ya taşındığında, “sürmek” için bir kelimeleri yoktu, bu yüzden “otur ve git” kelimelerini kullandılar. “Demek istedikleri, yere şehre gidelim anlamındaydı. “Tam anlamıyla şöyle derlerdi:” oturalım ve kasabaya gidelim.”
Amerikan halkı genel olarak bilimsel gelişmelerin sınırları konusunda karanlıkta kaldı. İnsanların öğrenememesinin bilinen nedenleri çeşitlidir. Soğuk Savaş bir nedendi. Kapitalist kurumsal avantaj, başka bir neden. Buna ticari sır diyorlar. Bilimsel gurur, ve diğer araştırmacıları geçme yeteneği başka bir şeydir ve halk için yalnızca teknik jargon bile, insanların araştırma düzeyini yakından izlemesini engellemek için yeterlidir.
Ancak, bunun arkasındaki örgütün planının altında yatan şey şudur: genel şeytani plan insanları bu bilimsel gelişmelerden habersiz tutmaktır, çünkü dünyayı kontrol etmek ve manipüle etmek için sıklıkla kullanılırlar. Geliştirilen şey, Amerikan halkının artık, elitin gizli teknolojisinin bulunduğu yere temas edemediği bir durumdur. Seçkinler bunu bilir ve toplumu yok etmek istemedikleri takdirde, bazı “Gelecek Şok” ların azaltılması gerektiğinin bilincindedirler. Bu durumu okuyucular, insanların klonlanmasının mümkün olduğunu ve on yıllardır devam ettiğini okuduklarında, gelecekte yaşayacakları şokların farkında olmalılar. Zihinsel olarak hazırlanmış olmalısınız. Seçkinlerin bir ikilemi vardır. Toplum, gizli bilimsel gelişmeleriyle eşleşmek için ileriye taşınmazsa, yakında günümüz adamlarıyla tanışan mağara adamları gibi olacak. Toplum alışkanlıklarını ayarlayamayacaktır. Arkasından gelecek olan kendini imha eden bir sistem olacak. Öte yandan, bize ne yaptıklarını kesinlikle söyleyemezler, çünkü bizi kontrol etmek için bu teknolojiyi bize karşı kullanıyorlar. Bu nedenle bize zaten icat ettikleri şeyleri gösteren filmler veriyorlar – ancak bunlar bu Hollywood filmlerinde kurgu olarak gösteriliyor. Genel nüfus üzerindeki kontrolü korurken diğer taraftan, kendi gizliliklerini korumaya büyük ölçüde katkıda bulunacak gelecekteki şoku görmeyi umuyorlar.
Mevcut Teknolojiyi Gösteren Filmlerin Bazıları:
Klon – klonlama; Jurassic Park – klonlama
Genesis II – tüp mekikleriyle birbirine bağlanan yeraltı genetik laboratuarları.
Terminal Man – beyin sapı implantları
Star Trek – çeşitli öğeler. Günümüzün bazı gizli teknolojilerinin gösterilmesine ek olarak, ilk iki seride gösterilen tutumlar ve inançlar. Özellikle Yeni Nesil Star Trek, şeytani elitlerin insanların sahip olmasını istediği tutumlardır.

OKUYUCULAR GELECEK ŞOKUNA HAZIRLANIYOR
Kutsal Yazılar, genetik canavarların, yarı cins Nephilim’ in son zamanlarda var olacağına dair güçlü işaretler veriyor. Tanrı’nın Sözü ayrıca, alım satım için canavarın işaretinin gerekli olacağını öngörmektedir.
İncil tarafından aktarılan bir vahiyde, tamamen beklenmedik ani değişimin bitiş zamanlarını karakterize edeceğidir. İnsanların olağandışı büyük değişikliklere hazırlıklı olmaları gerekir. O kadar büyük olacak ki bu değişimler ulusların sıkıntıya gireceği ve erkeklerin kalplerinin korku içinde olacağı ve onları başarısızlığa uğratacağı olacaktır (LK 21: 25-27). İncil, bilginin Mesih’in dönmesinden önceki son günlerde artacağını öngördü. (DN 12: 4) Fakat bu bilgi kötülük için kullanılacak, çünkü İncil aynı zamanda dünyanın, Nuh’un zamanında olduğu gibi yozlaştıracağını da söylüyor (MT 24:37) – ki bu genetik canavarların zamanıydı. Yetiştirilen Nephilimler. Ayrıca erkeklerin ve atların işsiz kalacağını da söylüyor. (ZEC 8:10) Nahum 2: 3-4’ün otomobilleri tanımlaması gerektiğine ve Yeşaya 31: 5 ve 60: 8’in son günlerde hava gemilerini tarif ettiği ve peygamberlik ettiği düşünülmektedir. “Canavarın işareti” nin tanımı, insanların ellerine ve alınlarına sokulan mikroçipi tanımlamada şaşırtıcı derecede doğrudur.
Halkın erişimine izin verilen bilgiler ağır sansürlendi. Yine de, tüm yoğun gizliliğe rağmen, eğer bir kişi bilim adamları tarafından yazılan önemli maddeleri bulmak için araştırmaya zaman ayırırsa, zaten halkın bilmediği birçok şeyi üretebileceklerini fark etmelerini sağlayan yeterince kanıta ulaşır. Makalelerde, çoğu zaman, daha büyük bir sürecin sadece küçük bir kısmını tartışacak veya yalnızca böyle bir bilgiye sahip olduğumuzu söyleyeceğiz, ancak gerçek olan bilgiye sahip olmak dışında zaten yapılıyor olmasıdır. Ve bir şekilde insanlar bunu yapma ‘’yeteneğine’’ sahip olabileceğimizi söylüyor, ama değil. Örneğin, 1979 yılında yayınlanan bir kitapta, Minnesota Üniversitesi, Biyoloji Bilimleri Fakültesi, Genetik ve Hücre Biyolojisi Profesörü Robert Gilmore McKinnel ” Farelerin ve bazı büyük evcil hayvanların klonlandığını bildirdi. ‘’İnsanlarında bu yolla klonlanması muhtemeldir’’ dedi. İnsanların üreme biyolojisi, farelere ve diğer memelilere benzer olduğu için, insanlarda klonlanabilirler. Gerçekte ne yapıldığını bilen insanlar var bildiklerini anlatmaktan korkuyor. Ancak ben ne profesyonel bir üne, ne de korunacak bir işe sahip değilim. Bu örgütlerin hiçbirine hiçbir zaman gizlilik yemini etmedim, size korkmadan gerçeği söyleyebilirim.
Bölüm B. Bir kişinin nasıl klonlanacağı ile ilgili talimatlar.
İnsanların klonlanmasının nasıl yapılabildiğini, tıbbi olarak tanımlanmasını isteyenler için söylüyorum, bu yetenek en az on yıldan daha uzun süren çok gizli çalışmalar sonucunda kazanıldı. Bunu yapmak için yeterli bilgiye sahip olmadığımız fikri sadece halka uydurulmuş bir yalandır. Herhangi bir bir mikrobiyolog bu bilgi ve araçlara sahip olduğumuzu bilir, ama insanların klonlanmasının gerçekleşmediğini iddia edebilirler çünkü sözde kimse yapmak istemez, çünkü o mikrobiyoloğun değerleri vardır.

TEKNİK
BİR İNSANIN KLONLAMA TALİMATI:
Kadının ovulasyonu ve yumurtalıklar izlenebilir. Doğal yumurtlamadan hemen önce, luteinizan edici hormon dalgalanması olarak adlandırılan luteinize hormonunda bir artış gözlemlenir. Bu, kan veya idrar örnekleri ile tespit edilebilir. Folikülün büyümesi, over ultrasonografisi ile görselleştirilerek izlenebilir. Ultrason teşhisi, kadının yumurtalıklarının hangi tarafında olgunlaşma folikülünün bulunduğunu ortaya çıkarır. Bu prosedür insanların oositin alınması için folikülün ne zaman olgunlaştığını bilmelerini sağlayacaktır.
Zaman uygun olduğunda laparoskopun görsel rehberliği altında bir veya birkaç olgun folikül içine içi boş bir aspirasyon iğnesi sokulur. Oosit bazı bir miktar foliküler sıvıyla çıkarılır. Deneyimli laparoskopistler oositin geri kazanılmasında% 90’ın üzerinde bir başarı oranına sahiptir. Bundan önce, kadına Klomifen sitrat verilecek veya bu ilaca bir defada alınabilecek birkaç yumurta olacak şekilde başka bir ilaçla kombinasyon halinde kullanılmış olması muhtemeldir, böylece bir seferde alınabilecek birkaç yumurta olacaktır.
Olgun yumurtalık foliküllerinden elde edilen oositler, alındıklarında döllenmezler; bununla birlikte, başka bir işlem, özütlenmeden önce ilk olarak döllenmek olacaktır. İlk önce döllenmezlerse, hasat edilmiş oositleri alabilir ve olgunlaşmaları için birkaç saat boyunca bir kültür ortamında inkübe edilebilirler. Olgunlaşmaya ihtiyaçları vardır, çünkü yumurtlamadan önce yumurtalıktan alınmışlar ve kendiliğinden yumurtlanan yumurtalık kadar olgun değiller.
Çözülmüş veya taze meni yıkanır ve santrifüjlenir, böylece in vitro döllenmek için uygun konsantrasyonda seyreltilir. İn vitro fertilizasyon yapılır. Bir süre sonra (yaklaşık 12 saat) her iki pronükleus enükleasyon için tanımlanabilir. Enükleasyon, iyi bilinen iki yöntemden biriyle gerçekleştirilir. Bir yöntem, cerrahi olarak bir mikropipet ile enükleasyon yapmak, diğeri ise hem erkek hem de dişi pronükleleri içeren bir sitoplazma kabuğudur. Her iki yöntemde de iyi çalıştı. Bu çekirdekler, bu arada, erken bir insan embriyosunun iç hücre kütlesinden elde edilmiştir. Bu yine iyi kurulmuş bir uygulamadır.
Biraz sindirelim ve çekirdekleri elde etme yöntemini açıklayalım. Zona pellucida kültürlü bir embriyodan çıkarılmalı, trofektoderm iç hücre kütlesinden ayrılmalı ve daha sonra hücreler kalsiyum ve magnezyum içermeyen bir tuz çözeltisinde uygun bir enzim ile ayrılmalıdır. Klonlama sürecine geri dönersek, enükleasyonlu sitoplazma (kadının in vitro fertilize yumurtasından elde edilen) ile bir donör çekirdeği yapmak için çeşitli yöntemler vardır (az önce bahsedilen yöntemi kullanarak kaynağından elde edilir). Biri mikropipet ile cerrahi olarak implante etmek olabilir, diğeri ise inaktive Sendai virüsü ile füzyondur. Bunu gerçekleştirenler tarafından hangi şekilde en uygun kabul ediliyorsa kullanılacaktır. Ve sonra insan nükleer nakli, bir insan koruyucu annesine yerleştirilene kadar kültürlenecektir.
Klon 8 – 16 hücre aşamasına ulaştığında koruyucu anneye aktarılır. Gerekirse, transfer daha sonra yapılabilir ve Klon basitçe dondurulur. Transfer gerçekleştiğinde, klon ince bir plastik tüp (kateter) içine çekilir ve daha sonra servikal kanaldan uterusun içine sokulur. — Bu, insanları başarılı bir şekilde klonlamak için sadece bir süreçtir. Diğer daha rafine teknikler de kullanılabilir.
Bölüm C. Illuminati tarafından kullanılan dört tip ‘klon’:

Cl. Gerçek Klonlar .
Bu, bir test tüpünden (“in vitro” olarak adlandırılır) veya başka bir insana özdeş aynı genetik yapıda olan, genetik yapıdan bahsetmek için özdeş bir ikiz olan implante edilmiş bir rahimde büyütülmüş kişidir. Genetik kodlama yeniden üretti ve şimdi aynı ikizi olan yeni bir kişi var.

C2. Sentetik insanlar
Bunlar, her gün gerçek bir insan kadar gerçek görünen, ancak insanları taklit eden “kişiler” dir. Sığırlardan elde edilen belirli dokular başlangıç noktasıdır. (Bu, parçalanmış olarak bulunan sığırların, nedeninin bir parçasıdır.) Bu süreç, 1950’lerin sonlarında keşfedilen bir sürecin ilerlemesidir. 1959’ da yapılan bu deney, 1968’de Gordon Rettray Taylor tarafından ‘’Biyolojik Saatli Bomba’’ adlı kitabında rapor edildi. Taylor, Fransa’da yapılan deneyi anlatıyor: “Khaki Campbell(ördek cinsi) hücrelerinden DNA çıkardılar ve beyaz Pekins’e(ördek) enjekte ettiler, muhtemelen 2. Nesil yavrularının Khaki Campbell ‘den gelen bazı karakterleri gösterebileceğini düşünüyorlardı. Ancak şaşkınlığa uğradılar. Enjekte ettikleri gerçek ördekler değişmeye başladı. Pekin ördeklerinin beyaz tüyleri karardı ve boyunları khaki Campbell ördeğinin bir işareti olan tuhaf eğriyi almaya başladı. “Rothschilds himayesinde çalışan bilim adamları, (şeytanın kendisi tarafından yönlendirilen) bu süreci gizlilik mertebesine çektiler ve çalışmayı hızlandırarak geliştirdiler. Elde ettikleri bilgilerle artık 1970’ lerin sonlarında İlluminati tarafından, sentetik insanlar üretebilirdi..

C3. Organik Robotoidler.
Bu, klonlama ya da sentetikten tamamen farklı olan süreçlerle yaratılan bir “yapay yaşam” şeklidir. Organik robotoid teknolojisi, başkanlar ve bazı personeller gibi önemli kişilerin olası durumlarda, kopyalarını kesin benzerlikle yapmak için kullanılıyor. Mesela, birkaç yıl önce Portland’ a gelen ve iki metre ötesinde durup görsel olarak muayene ettiğim, Jimmy Carter, başkanlık için koşan Jimmy Carter değildi.
Paskalya’da, 1979 yılında Jimmy Carter’ın ilk robotoid modeli Jimmy Carter’ın yerini aldı.
Kaiser Aluminium & Chemical Corporation tarafından yayınlanan Kaiser Aluminium haberleri, 1960’larda uzmanlaşmış bir kitleye bir dizi makale yayınladı. Bu materyal aynı zamanda Değişimin Dinamikleri (Prentice-Hall: Englewood Cliffs, NJ, 1967) kitap başlığı altında yayınlandı.
“Genetik manipülasyon” başlığı altında okuduk,
“Yeni varlıkların oluşumunu kontrol etme yeteneği, geleceğin en temel gelişmelerinden biri olabilir. Nükleonik asitler hakkındaki son keşifler, yaşamın temel yapı taşları, insan genlerinin bir gün istenen özelliklerin gerçekleştirilebileceği şekilde tedavi edilebileceği inancına yol açmıştır…”

“MAN-MACHINE SYMBIOSIS”( İnsan-makine SİMBİYOZU) başlığı altında okuduk,
“… Öğrenebilen, hatırlayabilen, görebilen, amaç arayabilen, akıl, yürütebilen, şifre söyleyebilen, konuşabilen, sinirlenebilen, oyun oynayabilen, kavrayabilen, çevreye uyum sağlayabilen ve hatta kendi içlerinde iyileştirmeler tasarlayabilen insan benzeri bilgisayarlar.

“İNSAN ROBOTLARI” başlığı altında okuduk,
“… İki nöronu taklit eden elektronik bir devre ile insan beyin hücreleri inşa edildi ve bir robotun beklenmeyen durumlarla başa çıkabilmesini sağladı, ancak nöron yapısı hantaldı. Beyinde milyarlarca nöron var, yani gerçekten ‘’insan robotlar’’ geliştirilmeden önce inanılmaz bir minyatürleştirme işi gerekli olacaktı.
Okuyucunun bildiği gibi, 1960’lı yıllardan beri bu olaylar yazıldığında, bilgisayarlarda inanılmaz bir minyatürleştirme işi yapıldı. Halkın bu küçültme hakkında bildiği şeyler yetersiz ve bu aslında gerçekte olanların bir parçası. Gerçekte, bilim adamları şimdi insan benzeri bilgisayarları oluşturmak için DNA’yı manipüle edebiliyorlar.
Bilgisayar oluşturmak için gereken temel şey, bir tür “sinyal” verildiğinde sürekli değişecek bir materyaldir. Bunun nedeni bilgisayarın iki temelde çalışmasından kaynaklanıyor – ya da basit bir açık – kapalı anahtarlama sistemi veya 0 veya 1 sayı sistemi. Canlı biyolojik materyal, bilgisayar yapımında kullanılan diğer malzemelere göre çok üstündür çünkü geleneksel yöntemlerle oluşturulan bilgisayarlarda ısı hızı yavaşlatır. Süper bilgisayarların yüksek hızlarda çalışması için ısınmayacak biyolojik materyal kullanmaları gerekir. Bu tür minyatürleştirme çoktan yapıldı. Bildiklerimizin çok ötesinde bilgisayarlar oluşturuldu. Organik robotoidler inanılmaz derecede insanidir, bu yüzden, kendilerini yaratan bilim adamlarının onların insan olmadığı fikrine alışmaları çok zor olmaktadır. Robotoidler için biyolojik bilgisayar beyin yaratma fikri, hologramlar üzerine yapılan araştırmalar sonucunda geldi. Geleneksel bir fotoğrafı parçalarsanız, onu bozarsınız, ancak bir hologram üreten filmi parçalarsanız, her bir parça hala neredeyse aynı görüntüyü içerir. Bu nedenle, insan beyninin küçük bir kısmı çıkarılabilir ve beyni hologram olarak kopyalanabilir. Böylece kişi zihinsel ve beyin olarak kopyalanmış olur. Bir kişinin beyninin holografik bir görüntüsü çıkarılır ve ardından bir robotoidin beyni yapıldığında, kafasındaki biyolojik bilgisayarın kopyalanacak bir kişinin holografik kaydına göre oluşması sağlanır. Holografik kayıtlardan bazı sapmalara ihtiyaç vardır, çünkü “kişi” bir robot değildir, bir insan değildir. Robotoidin beyni, çoğaltılan kişinin neredeyse bütün doğru hafızasına, belleğine sahiptir, ancak robotoid beyni gerçekte programlanmış biyolojik malzemeden yapılmış bir bilgisayardır, insan beyni değildir.
Birincisi, “Clinton” dürtme enerjisine sahip, çünkü bir robotoid olabilir ve ikincisi, bir robotoid suikasti o kadar ciddi değildir. Bu robotoidlerin programlanmış biyolojik bir bilgisayar beyni vardır, bir bilgisayarın düşündüğü anlamda düşünebilirler. Ancak insan beynindeki gizli gelişmeleri anlamadaki zorluk, organik robotoid üreticilerinin belirli bir noktaya kadar, bir kişinin hatıralarını organik bir robota aktarmalarına izin vermiştir. O zaman sonraki anahtar, bir klon yapmak – ama bunlar gerçek bir klon değiller – kopyalanacak kişiyi yakala ve beyin hafızasının holografik bir kopyasını çıkar ve bunu robotoide aktar, transfer et.
Bir kişinin hatıralarının organik robotlara aktarılması.
İnsan organik robotoidlerini başarılı bir şekilde yapmak için – bir anlamda biyonik robotlar yapmak için – kopyalanan kişinin, kişiliğini simüle etme becerisi gerekliydi. Tek uygulanabilir çözüm, beynin hafızayı nasıl kodladığını ve bu işlemi nasıl çoğalttığını öğrenmekti. Beyin hafızasına saniyede yaklaşık 10 milyon milyar bit bilgi giriyor. İnsan beyninin insan erkeklerinde ortalama 3.25 lbs ve insan kadınlarında 2.9 lbs ağırlığında inanılmaz depolama kapasitesi var. Beyin kolayca 100 milyon milyar bit bilgi saklayabilir. Hepsini kullanmamamıza şaşmamalı.
Dünyadaki bütün bilgisayarlar bir araya geldiğinde, bir akıllı insanın beyniyle karşılaştırılamaz. Birçok farklı açıdan yapılan, çok sayıda test ve deney, araştırmacılara beynin bir hologram olarak bilgi depoladığını gösterdi. Beyinde bir hafızanın saklandığı yer, sadece tek bir yerde değil. Anılar sırayla sinapslarda depolanır, ancak holografik bir yöntemle saklanırlar. Anladığım kadarıyla, ritmik darbeler beynin küçük bir alanından yayılıyor, havuza atılan bir taş gibi dalgalanmalar yaratıyor. Dalgalar serebrumun içinden geçer, bu şekilde lazer ışığı gibi bir hologram oluşturmak için kullanılır. Beyin tarafından farklı frekanslar kullanılır ve farklı ayrıntılara referans vermek (etiketlemek) için, farklı nöronlar bu uyarıları kullanılır. Bu etiketler, bilginin kataloglanması için beynin kendi kodları veya referans standartlarıdır.
Beyin yaralanmaları bir kod çözücüyü imha edebilir ve diğer kod çözücüler için bir bellek bozulmadan bırakılabilir. Bir çoklu (MPD / DID’li) kişi(çift) oluşturulduğunda, beyine amnesia duvar (hafıza kaybı duvarı) katmanları yerleştirilir. Ve sonrasında zihinde bu hafıza bölümlerini yüzeye getirmesine neden olan belirli kodlar oluşturulur. Her bölme, bir değiştiriciye (kişilik) veya sistemin çalışan bir parçasına (bir dizi bilgisayar parçaları gibi inşa etmek) yerleştirilmiştir. Normal bir kişi bilinçli olarak, aynı anda çalışan bilinçaltının biraz farkında olabileceği durumlarda, çoklu(ikiz-çift) kişilerin zihinlerinde aynı anda birkaç parça çalıştırır.
Beyindeki yerel seviyede, hatıra depolama birimini araştırmacılar engram olarak adlandırdılar. Polipeptidenükleik asit, travma hafızası gibi bir bilgi parçasını tutar. Proteinler ve diğer maddeler hafıza sürecine dahil edilir. Bir kişinin nasıl yediği gibi zihinsel yeteneklerini etkileyebilir. Ancak bir beynin hafıza depolama alanında, belleğin holografik olarak sayısız yerde saklandığını unutmamak gerekir. Tıpkı bir taşın su birikintisine düştüğünde dalgalarının su birikintisinin her yerine yayılması gibi.
Zihin, belirli bir hafızanın kodunun çözülebileceği bir takım referans noktalarına sahip olacaktır. Beyinde depolanan bilgiler hem dinamik hem de holografiktir. Bir kitap gibi saklanmaz. Beynin dinamik dürtüleri durursa, hatıralar, anılar da durur. Bir insan beyninin hafızasını silmek için, dondurmak ve yeniden canlandırmak gerekir.
Okuyucunun benimle birlikte hareket etmesi durumunda işleri net bir şekilde açıklamaya çalışacağım. Nesneleri bu kadar çabuk tanımamızın nedeni, beyin çok hızlı bir şekilde onun neye benzediğini veya benzer olanlarının içinde araştırmasını yapar. Araştırmacılar bunu Fourier transferine benzetir. Mesajlar Fourier-dönüşümü mesajları ile iletilir. Fourier dönüşümü mesajı nedir? Bir Fourier dönüşümü, karmaşık bir dalganın veya karmaşık bir desenin parçalanıp temelde daha uzun fakat daha basit frekansların kesin sinyaline dönüştürüldüğü matematiksel bir yöntemdir. Başka bir deyişle, dalgalı bir çizginin iletişim kurması zordur, ancak Fourier dönüşümü yoluyla iletilmesi, oldukça kolay bir sayı dizisi haline gelir. Başka bir deyişle, karmaşık bir dalgalı çizgi yerine, dönüşümden sonraki düz bir çizgi, kaydedilmesi kolaydır. Beyin, bilgiyi bir Fourier dönüşümüne benzer biçimde depolar, böylece, benzer desenleri araması gerektiğinde, aynı başka bir özdeş Fourier dönüşüm modelinden başka, her şeyi hızlı bir şekilde görmezden gelebilir. Zihinsel bir karşılaştırma o kadar hızlı yapılır ki, beyne yıllarca görmediği insanları “anında” tanıma yeteneği verir. Beynin yaptığı hafıza hologramları Fourier-transform mesajlarıyla iletilir. Hologramların yok edilmesi zordur, çünkü her bir parça bütünü içerir. Bir holografı ikiye bölün yine hala aynı resme sahipsiniz. Yine ikiye bölün ve aynı resim kalır. Yarıda,çok fazla kesim yaptıktan sonra holograf biraz bulanık olmaya başlar, çünkü ayrıntılarından bir kısmını kaybeder, ancak resmin tamamı hala oradadır. Bu yüzden hatıralar biraz bulanıklaşmaya başlar, çünkü hafızayı kaydeden küçük bir beyin parçasını şişiriyoruz. Bununla birlikte, hafızanın holografik görüntüsünden daha fazlasını çekebilirsek, daha belirgin ve ayrıntılı bir resim elde ederiz.
İlluminati bilim adamlarına tüm beynin hafızasını kopyalama yeteneği veren, hologramlar üzerine yapılan gizli araştırmalardı. Ev sahibinin beyninden holografik bir görüntü elde edilir ve bu, robotoidin beyni olarak işlev gören biyolojik maddeye aktarılır. Robotoidin vücudu ve beyni kopyalanan orijinal kişi ile aynı olmadığından, ayarlamalar yapılmalı, robotoidin zihnine öğretilmeli ve programlanmalıdır. Tüm süreç karışık, ama o zamandan bugüne pek çok üretim süreci geliştirildi.

Cı 4 . Doubles,Çiftler (benzerler).
Önde gelen insanların, benzerlerini bulmak için devam eden bir programın yanı sıra, gizli tek yumurta ikizlerini yaratma programı vardır. (doğumda ayrılır ve birbirlerini asla görmezler).
George Bush’un double (çifti, ikizi) çifti karışıktı, önüne gelenle yatan, seçici olmayan bir pedofilidir. Bush’un artık Başkan olmadığı için (çifti, ikizi), Fransa’da yaşıyordu. Çiftler (veya sentetik veya organik robotoidlerden biri) kullanılarak, seçkinler gizlice sızabiliyor ve şeytani ritüeller gerçekleştirebiliyorlar. Bazı durumlarda, Clinton veya Bush’un halkın önünde düşük seviyeli görevler yapması gerekiyorsa, onlar için çiftleri(ikizleri) yerlerine geçebilirler. Çeşitli kuruluşlarla çalışan Illuminati, bazı kilit kişilerin çiftlerini(ikizlerini) yarattılar ve bunları daha sonra operasyonlarda kullandılar.
(Franklin D. Roosevelt: Franklin Delano Roosevelt (d. 30 Ocak 1882 – ö. 12 Nisan 1945), Amerika Birleşik Devletleri’nin 32. başkanı olup en uzun süreyle görevde kaldı.)
Çöl Kalkanı ve Yeni Dünya Düzeni (Desert Shield ve New World Order pub ) kitabında Northpoint Tactical Teams( Kuzey noktası taktik ekipleri) Topton, NC (network computer) sayfa 32′ ye bakarsanız, gözlerinin üzerinde bir köstebek olan orijinal FDR’ nin bir resmini göreceksiniz. Daha sonra, kullanmış oldukları Roosevelt’in çiftinin(ikizinin) resmini göreceksiniz. Roosevelt’in ölümü ilan edildiğinde aslında gerçekte ne zaman ölmüş olabilirdi. İlanından önce ya da sonra ölmüş de olabilirdi.
Yıllar boyunca Robotoidleri veya kullandıkları çiftleri (ikizleri) açığa çıkaran çok sayıda fotoğraf gördüm. Bu yazarın önceki 1993’ de ki makalesinde, ‘’Yılanlar Olarak Bilgeli Olun’’ kitabında öldürüldüğünü söylediği Papa VI. Paul’ ün bazı resimler vardı. Bu son Papa, plastik cerrahi geçirmiş bir çiftle(ikiziyle) değiştirildi. Bir çift yaşlandıkça, plastik cerrahi ikna edici görünmez, çünkü zaman insanları farklı şekilde değiştirir. Eski bir Katolik, her şeyin bilim kurgu gibi geldiğini söyledi. İlk başta kulağa çok uzak geliyor, ama insanların görmesi için sağlam kanıtlar var. Benim için eski Illuminatili biri bana çiftlerin – ikizlerin programından bahsetti. Anladığım kadarıyla, çift veya benzer program, robotoidlerden ve sentetiklerden daha başarılı oldu. Bunun nedeni, orijinal insanların daha uzun yaşadıkları ve bazı yönlerden daha güvenilir olmalarıdır. Tanınmış insanlara benzeyen insanlar bulma çok başarılı oldu. Çiftler arasında rötuş yapmak için plastik cerrahi de her yönüyle kullanıldı.

Yabancı kaynaktan aldığım bir yazı. olabilecek hatalardan dolayı şimdiden kusura bakmayın.

SENTIENCE SIMULACRA

Atakan Doğanaya teşekkürler

Alıntıdır.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,930BeğenenlerBeğen
3,822TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles